Odporúčania

Druhá puberta

Myslím, že sa tyká chlapov, ktorí nie sú v andropauze, lebo títo majú záujem o ženy, nemajú problém s erekciou. Druhá puberta súvisí podľa mňa s tým, že muž, väčšinou okolo a po 40-tke má už životné skúsenosti, niečo dosiahol, je sebavedomý, sebaistý, rozvážny, vie zaujať postoj ku rôznym problémom. To väčšinou ženám, ktoré sú od neho priemerne o 10 a viac rokov mladšie, imponuje. Títo muži sa výrazne líšia od mužov - rovesníkov mladších žien. Okrem toho starší muži sú väčšinou už zabezpečení, nemajú problém svoje aktivity financovať a financovať aj rôzne položky u svojich frajeriek.

Čo môže žena robiť, keď zistí, že muž má mladšiu frajerku? Je to asi najťažšia otázka, ktorá existuje. Podľa mňa univerzálna odpoveď neexistuje. Asi najlepšie je sa o probléme otvorene porozprávať a opýtať sa muža, či uvažoval, čo bude ďalej. Žena (aj keď si to možno nemyslí, lebo je staršia, často po pôrodoch, možno s kilami navyše) má väčšinou tromfy v rukách - má deti, ktoré jej držia stranu, môže argumentovať spoločne prežitými rokmi, spoločnými priateľmi a podporou celej rodiny. Vtedy je šanca, že muž si uvedomí, do akého rizika by s novým vzťahom išiel a o čo by prišiel.

Ale niekedy sa nejedná iba o krízu stredného veku, ale je to iba vyvrcholenie krízy, ktorá vo vzťahu trvá už dlhšie a vtedy je rozchod tým najlepším riešením.

Nenašli ste čo ste hľadali?

Zavolajte nám a dohodneme si stretnutie!